Zajímavé odkazy, inspirace pro volný čas

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Vlajky amerických států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Oklahoma, Rhode Island, Alabama, Tennessee, Jižní Dakota, New Jersey, Iowa, Wisconsin, Utah, Západní Virginie, Louisiana, Kalifornie, Kentucky, Texas, Virginie, Arizona, New Hampshire, Indiana, New York, Arkansas, Massachusetts, Severní Dakota, Washington, Mississippi, Severní Karolína, Maine atd.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - pC tapety pro Windows

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Nejlepší obrázky na plochu zdarma. vhodné pro počítač, phablet, mobil, ultrabook, tablet, obrazovka počítače, mobilní telefon, notebook, PC, monitor, smartphone a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, SUSE Linux, FreeBSD, Linux Ubuntu, Red Hat Linux, BlackBerry OS, Apple iOS (iPhone), Slackware, Microsoft Windows 8, Windows 10, Android. Pozadí na tablet jsou přehledně rozdělené do kategorií: hudební tapety, rostliny, wallpapery, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, letadla, jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, zvířata. Zvolit si můžete rozměry 1080x1800, 2560x1600, 1920x1200, 360x720, 1600x900, 1680x1050, 1600x2560, 1280x1024, 1366x1024, 1280x960, 1800x1440, 1440x2560, 2560x2048, 1920x1440, 1536x2560, 750x1334 atd.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Klíčová slova: počítače, Slovník pojmů Co je to?, multimédia, Přehled zkratek a akronymů, Sara Shimada, Vlajky států světa, internet, URL, Online poker, karetní hry na Internetu, výukové pomůcky, Obrázky vlajek měst ČR, tipy, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Myšlenky, moudrosti, aforismy, rčení, hlášky, přísloví, bonmoty

Citáty slavných, Myšlenky, moudrosti, aforismy, rčení, hlášky, přísloví, bonmoty, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o nenávisti, moudra o dětech, citáty o zdraví, citáty o víře, citáty o bohatství, citáty o smrti, citáty o smutku, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o lži, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o přátelství, citáty o zlu, citáty o štěstí, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o penězích od různých známých osobností.

Síť, inspirace pro volný čas

Státní prapory zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory zemí světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Severní Ameriky, Antarktidy, země Afriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země střední Asie apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: bankovnictví, nápoje, lékařství a medicína, filozofie, zkratky, jídlo, materiály, software, hardware, matematika, ekonomie a ekonomika, stavebnictví, náboženství a křesťanství, latina, rostliny, počítače, příroda, zločin a právo, český jazyk, internet, cestování, účetnictví, technika, literatura atd.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Keywords:Federace USA, webovky, Státní prapory zemí světa, F, Athletic Bilbao, F, Vlajky amerických států USA, linky, Vše pro kolo, odkaz, Biografie slavných osobností, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace Vybírejte z kategorií Vánoční online hry, Sportovní, Oddechové, Klasické, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Logické, Karetní, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Závodní a podobně.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako fyzikální jednotky, geocaching, mezinárodní organizace, státy usa, mezinárodní organizace, okresy České republiky, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, obecné zkratky, měny, země EU, týmy NHL apod.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Střední Ameriky, země střední Asie, státy Blízkého východu, země východní Asie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie apod.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Běžte na nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: doporučujeme, Full HD pozadí na PC, info, Pakistan, pro děti, Nejlepší hry pro dívky, A, Antistresové omalovánky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Biografie známých osobností, zábava, Online adventní magazín

Federace USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Rhode Island, Severní Karolína, Montana, Pensylvánie, Nevada, Massachusetts, Illinois, Havaj, Iowa, Maine, Severní Dakota, New Jersey, Jižní Karolína, Colorado, Texas, Nebraska, Oregon, Arkansas, Arizona, Západní Virginie, Vermont, Washington, Delaware, Idaho, Connecticut, Virginie atd.

Full HD pozadí na PC - wallpapery do mobilu

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD pozadí na PC. lze použít v PC, obrazovka počítače, phablet, monitor, tablet, smartphone, počítač, ultrabook, mobil, notebook, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 7, SUSE Linux, Windows Server 2012, Red Hat Linux, OSX, Linux Mint, Slackware, Windows 95, Microsoft Windows 8, Lubuntu, macOS. Obrázky na PC ke stažení z kategorií Formule 1, ptáci, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, free wallpapers, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, květiny, vesmír, kosmos, flóra, stromy, fantasy. Stahujte v rozlišení 750x1334, 1600x1200, 4800x1200, 1440x960, 3200x1800, 768x1024, 1600x2560, 1152x768, 2160x3840, 1280x768, 1920x1080, 393x786, 1200x1920, širokoúhlé 1366x768, 2048x1536, 1152x1920 atd.

Tapety do mobilu - obrázky na plochu počítače

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety do mobilu. lze použít v PC, mobilní telefon, displej, počítač, monitor, smartphone, phablet, tablet, mobil, obrazovka počítače, notebook a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), FreeBSD, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, Java ME, Red Hat Linux, Linux Fedora, Mac, Android, Lubuntu, OSX. Pozadí na tablet jsou přehledně rozdělené do kategorií: dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, zvířata, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, wallpapery, jídlo a nápoje, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, motorky, motocykly, letadla, 3D a Abstraktní, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, auta, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie. Stahujte v rozlišení 1920x1280, 1024x600, hi res 2560x1920, 360x640, 393x786, 1600x900, 1152x768, 2160x3840, 1280x1024, 1600x2560, 750x1334, 1440x960, 1920x1200, 1536x2560, 1024x768, 2560x1440 atd.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Webové online hry zdarma

Zkuste webové online hry zdarma Vybírejte z kategorií online html5 hry, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, Strategické onlinovky, Logické hry, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Deskovky, Sportovní gamesy, Adventury, Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky apod.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Renesance, Maršál, Sochař, Olympijský vítěz, Právník, Žijící, Olympijští vítězové, Antropolog, Starověký Egypt, Hudba, Rakušan, Životopis, Vůdce, Zpěvačky, Esejista, Němci, KHL, Archivář, Komunista, Miliardáři, Manýrismus, Lord, Miliardář, Filozof, Sebevražda, Válka, Voják, Sci-fi, Státník, Dallas Stars, Generalissimus, Exilový prezident, Kancléř, Trenérka, Svatý, Philadelphia Flyers apod.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Vtipy, frky, kameňáky, ftipy, vtípky, černý humor

Chcete se pobavit? Vtipy, frky, kameňáky, ftipy, vtípky, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o cikánech, O ženách, O důchodcích, O Somálcích, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, O škole, O mužích, O zvířátkách, O Windows, Vtipy o policajtech, O manželství, Vtipné hádanky, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky apod.

Klíčová slova: Přehled přípon a koncovek souborů, Webové online hry zdarma, Online hry pro děti zdarma, Brooke Shields, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Stručný slovník pojmů a termínů, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Sexy Charlize Theron, Dopravní značky, Nejhranější hry online, weby

Federace USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Rhode Island, Severní Karolína, Montana, Pensylvánie, Nevada, Massachusetts, Illinois, Havaj, Iowa, Maine, Severní Dakota, New Jersey, Jižní Karolína, Colorado, Texas, Nebraska, Oregon, Arkansas, Arizona, Západní Virginie, Vermont, Washington, Delaware, Idaho, Connecticut, Virginie atd.

Full HD pozadí na PC - wallpapery do mobilu

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD pozadí na PC. lze použít v PC, obrazovka počítače, phablet, monitor, tablet, smartphone, počítač, ultrabook, mobil, notebook, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 7, SUSE Linux, Windows Server 2012, Red Hat Linux, OSX, Linux Mint, Slackware, Windows 95, Microsoft Windows 8, Lubuntu, macOS. Obrázky na PC ke stažení z kategorií Formule 1, ptáci, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, free wallpapers, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, květiny, vesmír, kosmos, flóra, stromy, fantasy. Stahujte v rozlišení 750x1334, 1600x1200, 4800x1200, 1440x960, 3200x1800, 768x1024, 1600x2560, 1152x768, 2160x3840, 1280x768, 1920x1080, 393x786, 1200x1920, širokoúhlé 1366x768, 2048x1536, 1152x1920 atd.

Tapety do mobilu - obrázky na plochu počítače

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety do mobilu. lze použít v PC, mobilní telefon, displej, počítač, monitor, smartphone, phablet, tablet, mobil, obrazovka počítače, notebook a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), FreeBSD, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, Java ME, Red Hat Linux, Linux Fedora, Mac, Android, Lubuntu, OSX. Pozadí na tablet jsou přehledně rozdělené do kategorií: dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, zvířata, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, wallpapery, jídlo a nápoje, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, motorky, motocykly, letadla, 3D a Abstraktní, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, auta, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie. Stahujte v rozlišení 1920x1280, 1024x600, hi res 2560x1920, 360x640, 393x786, 1600x900, 1152x768, 2160x3840, 1280x1024, 1600x2560, 750x1334, 1440x960, 1920x1200, 1536x2560, 1024x768, 2560x1440 atd.

Informace, inspirace pro volný čas

Obrázky vlajek měst ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj apod.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Klíčová slova: Hry pro kluky, Online testy zdarma, zeměpis, kuriozity, hyperlinky, Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení, internetové stránky, č, pro dospělé, V, Tapety do mobilu, Databáze osobností Kdo je to?, Britney Spears, 6

Několik fórů na závěr. Vtip To je omyl: Telefonuje Klaus Zemanovi, ale ten právě není doma a ozve se záznamník: "Právě jste se dovolali k nejlepšímu a nejschopnějšímu politikovi této republiky!" - "To je zvláštní", říká si Klaus, "to jsem asi omylem vytočil svoje číslo".

Jaký je rozdíl mezi hokejem a válkou? Žádný. Když skončí, ať vítězové či poražení, všichni musí vyklidit bitevní pole.

Oznamuje lékař homosexuálovi: „Máte kapavku. Kde jste k ní přišel?” „Nevím. Byl jsem sice v sauně, ale vzadu oči nemám!”

Další odkazy:

Country flags
Doporučené odkazy
Vlajky zemí světa
Odkazy na zajímavé weby
Athletic Bilbao klub
Partnerské internetové stránky
Sexy Gwen Stephanie
Tipy na zajímavé weby
Obrázek Náruživá kuřačka
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Obrázky a kliparty nejen na plochu PC

Děkujeme vám za vaši návštěvu.